O warsztatach

Warsztaty #DestinationAutomation to wydarzenie dedykowane branży telekomunikacyjnej w Polsce. Warsztaty będą wyjątkową okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń dotyczących postępującej digitalizacji oraz automatyzacji. Opowiemy m. in. o zastosowaniach uczenia maszynowego w zarządzaniu siecią, uruchamianiu sieci 5G, współpracy międzyoperatorskiej umożliwającej wprowadzenie globalnych usług na lokalne rynki oraz podejściu Comarch do tworzenia urządzeń i rozwiązań IoT.

Prezentacje oparte będą na naszych doświadczeniach związanych z transformacją cyfrową operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Będziemy posiłkować się przykładami wdrożeń naszych rozwiązań u Klientów na całym świecie. Zaprezentujemy nasze kompleksowe rozwiązania pozwalające na większą elastyczność wobec potrzeb klientów, szybsze i mniej kosztowe wprowadzanie nowych usług na rynek oraz analizę i monitorowanie w czasie rzeczywistym zarówno sieci, jak i aktywności klientów.

Maj

28

Materiały do pobrania

Hasło potrzebne do pobrania materiałów prezentowanych podczas warsztatów zostało wysłane drogą mailową do każdego uczestnika.
W przypadku problemów z pobraniem plików prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia: telco-events@comarch.com

Agenda

Lokalizacja