Webinarium Język SQL – wstęp do relacyjnych baz danych PostgreSQL

Data: 15.07 - 16.07 Miejsce: On-line

Webinarium Język SQL – wstęp do relacyjnych baz danych PostgreSQL

Webinarium skierowane jest do osób, które chcą zapoznać się z podstawami baz danych, zrozumieć relacyjny model danych i rozpocząć naukę języka dostępu do baz danych w oparciu o język SQL. Bezpośredni dostęp do baz danych za pomocą języka SQL daje ogromne możliwości samodzielnego wybierania, obrabiania i analizowania danych, niezależnie od istniejących narzędzi i aplikacji. To webinarium stanowić może pierwszy krok na drodze do pełnego zrozumienia potencjału kryjącego się w bazach danych i pozyskania umiejętności swobodnej pracy z danymi. W ramach webinarium omawiane będą zarówno najbardziej podstawowe aspekty środowiska bazodanowego, jak i bardzo użyteczne rozwiązania usprawniające pracę.

Webinarium

15.07 - 16.07

Agenda spotkania

15 -16.07 Webinarium

Po webinarze

Każdy uczestnik webinarium, po jego zakończeniu otrzyma imienny certyfikat. Prosimy o poprawne wpisanie swoich danych w rejestratorze, w rubrykach imię i nazwisko oraz adres e-mail.

O prowadzącym

Krzysztof Czajkowski Certyfikowany ekspert i główny specjalista z zakresu relacyjnych baz danych

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie dydaktyczne i trenerskie, główny obszar specjalizacji szkoleniowej to zastosowanie i administrowanie bazamy danych Oracle. Prowadzi również zajęcia z zakresu PostreSQL, MySQL i składni SQL w bazach danych MS SQL Server.

Webinarium: Język SQL – wstęp do relacyjnych baz danych PostgreSQL