Przygotowaliśmy dla Państwa wystąpienia w panelu głównym konferencji oraz kilkadziesiąt kilkuminutowych prezentacji, dotyczących wybranych obszarów biznesowych. Opowiadamy w nich o najważniejszych nowościach i zmianach, które wprowadziliśmy na przestrzeni ostatniego roku w samym Comarch ERP XL, ale również aplikacjach satelickich. Całość opiera się o formułę tzw. pokoi tematycznych. Łatwo zatem odnaleźć sekcje poświęcone automatyzacji procesów,  produkcji, skutecznej sprzedaży czy zmianom w przepisach. Prezentujemy również kierunki rozwoju na najbliższe wersje.

Bardzo cenicie sobie Państwo wystąpienia i doświadczenia praktyczne Użytkowników systemu. Nie rezygnujemy z tego - dobrymi praktykami dzielą się przedstawiciele firm produkcyjnych i handlowych z różnych branż. Szczegółowa agenda i plan wystąpień w pokojach tematycznych znajduje się poniżej.

Po rejestracji na wydarzenie i weryfikacji zapisu, w osobnej wiadomości otrzymacie państwo adres strony z nagraniami.

ONLINE

Agenda

Równoległe sesje tematyczne

Sesje w pokojach tematycznych rozpoczną się od razu po zakończeniu części głównej. Każda z sesji tematycznych potrwa około 60 minut

Prelegenci

Paweł Wieruszewski Kierownik Działu IT, Cerrad

Absolwent Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z firmą Cerrad – wiodący producent wielkoformatowy płytek ceramicznych, związany od 2016 roku. Odpowiada za obszar IT w całej grupie kapitałowej Cerrad – właściciel większościowy marek Ceramika Nowa Gala oraz Ceramika Gres. Odpowiadał za merytoryczne wdrożenie Comarch ERP XL w Cerrad. Pasjonat nowych technologii, w szczególności tych wspierających i automatyzujących biznes.

Jacek Klimek Dyrektor Zarządzajacy, Bripox

Od 5 lat Dyrektor Zarządzający firmy BRIPOX producenta kleju Kropelka. Wcześniej pracował w strukturach sprzedaży i zakupów w OBI, SOPRO, Komfort. Po zmianie modelu biznesowego w BRIPOX, rozpoczął reinformatyzację i digitalizację firmy. Z systemem Comarch miał już styczność w poprzednich wdrożeniach systemów informatycznych.

Zbigniew Rymarczyk Wiceprezes Zarządu Comarch SA, Dyrektor Sektora ERP

Wiceprezes Zarządu Comarch SA, Dyrektor Sektora ERP. Absolwent kierunku zarządzanie i marketing Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z grupą Comarch związany jest od 2000 roku. Od czerwca 2004 roku jest członkiem Zarządu. W latach 2000-2002 pełnił funkcję dyrektora finansowego i wiceprezesa w spółce Comarch Internet Ventures SA, a od kwietnia 2002 roku – funkcję prezesa Zarządu CDN SA. Wcześniej był dyrektorem centrum ASP w firmie CDN SA. Karierę zawodową rozpoczynał w spółce Krzysztof Kapera SA, ASO Mercedes Benz, na stanowisku dyrektora finansowego i głównego księgowego, a następnie członka Zarządu.

Łukasz Kozłowski Dyrektor Sprzedaży ERP

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od początku kariery zawodowej jest związany ze sprzedażą systemów ERP - współpracę z Comarch SA podjął w 2005 roku zaczynając od stanowiska specjalisty ds. sprzedaży w poznańskim oddziale Comarch. Następnie dowodził sprzedażą oddziału warszawskiego, aby w 2008 roku trafić do centrali firmy, gdzie początkowo pełnił funkcję Channel Managera, a przez 7 kolejnych lat zarządzał sprzedażą oferty kierowanej do segmentu małych i średnich firm. Z początkiem 2016 roku podjął się nowego wyzwania i aktualnie zajmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Konsultingu ERP w segmencie średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jarosław Olsza Dyrektor Business Unit ERP XL

Absolwent Wydziału Finansów i Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2001 roku, kiedy to rozpoczął pracę jako konsultant wdrażający moduły logistyczne Comarch ERP XL. W latach 2004-2006 kierował oddziałem wdrożeniowym w Krakowie. Od 2007 roku pełni obowiązki dyrektora Centrum Wdrożeń ERP XL. W lipcu 2013 objął stanowisko dyrektora Business Unit ERP XL, w ramach którego odpowiada za działanie i koordynację prac Centrum Produkcji, Centrum Wdrożeń i Centrum Asysty.

Tomasz Rutkowski Dyrektor Konsultingu ERP

Z wykształcenia ekonomista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z Comarch związany od kilkunastu lat. Odpowiada za merytoryczne wsparcie sprzedaży oraz wyznaczanie wizji rozwoju systemów ERP. Posiada bogate doświadczenie w zakresie znajomości procesów zachodzących w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych i projektowych oraz szeroką wiedzę dotyczącą wykorzystania zintegrowanych systemów do usprawnienia zarządzania przedsiębiorstwem.

Aleksandra Lisińska Product Manager CEE, Konsulting ERP

Absolwentka kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz kierunku International Marketing and Sales na niemieckiej uczelni University of Applied Sciences Munester. Przez dwa lata jako Product Manager Comarch Cloud zajmowała się rozwojem produktów chmurowych w sektorze ERP. Obecnie zajmuje się integracją Comarch ERP XL z IoT oraz zarządza rozwojem systemu Comarch ERP Enterprise.

Wojciech Borkiewicz Kierownik ds. Rozwiązań Biznesowych ERP

Z firmą Comarch związany od 2004 roku, początkowo zaangażowany w rozwój i testy systemów Comarch ERP Klasyka i Comarch ERP Optima. Od roku 2006 zajmuje się konsultingiem i wsparciem sprzedaży Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. W ramach konsultingu biznesowego przygotowuje oferty dopasowane do potrzeb konkretnych firm. Prowadzi liczne spotkania, szkolenia i konferencje, prezentując ofertę branżowych rozwiązań Comarch ERP.

Jacek Krzaczek Product Manager Comarch Shipping

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z branżą IT związany od ponad 13 lat. W swojej karierze zawodowej wdrażał i rozwijał systemy informatyczne w wielu firmach i instytucjach. Obecnie jako Product Manager zajmuje się rozwojem Comarch ERP XT – systemu do zarządzania małą firmą, a także narzędzi Comarch OCR, Comarch Shipping i Comarch Moje BR.

Piotr Kurowski Product Manager Comarch WMS

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami Comarch. Od 2018 roku odpowiedzialny za rozwój systemu Comarch WMS.

Sebastian Smiatek Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na wydziale Ekonomii. Od prawie 10 lat związany z branżą IT w zakresie analityki biznesowej, doradztwa w wyborze właściwych narzędzi IT oraz optymalizacji kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwach branży produkcyjnej i handlowej.

Paweł Krupa Product Manager – systemy FK/HR

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zdobywał w spółkach audytowych, w których zajmował się badaniem sprawozdań finansowych. Zdobytą wcześniej wiedzę dotyczącą procesów zachodzących w przedsiębiorstwach wykorzystuje podczas spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami systemu Comarch ERP XL (głównie w zakresie księgowości oraz kadr i płac). Do zadań Pawła należy również praca nad rozwojem aplikacji FK/HR - głównie Comarch e-Sprawozdania oraz Comarch ESEF.

Kamil Lisowski Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W firmie Comarch od 2015 roku. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń i testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (głównie w zakresie zagadnień księgowych).

Urszula Kozłowska Ekspert ds. kadr i płac systemu Comarch ERP XL HR

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku Informatyka i Ekonometria specjalność: Zarządzanie informacjami. Pracę w firmie Comarch rozpoczęła w 2010 roku. Zajmuje się wsparciem merytorycznym Klientów oraz Partnerów w obrębie modułu Płace i Kadry systemu Comarch ERP Optima a także aplikacji Comarch HRM. Odpowiada także za przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu tej tematyki.

Justyna Bogaczewicz Konsultantka Comarch Business Intelligence

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gosporacze oraz Zarządzanie. Pasjonatka nowoczesnych technik zarządzania w przedsiębiorstwach. W Comarch pełni funkcję Konsultatna ds. rozwiązań Business Intelligence dla firm o zasięgu międzynarodowym.

Michał Więtczak Dyrektor Centrum Sztucznej Inteligencji

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Kieruje centrum sztucznej inteligencji. Posiada doświadczenie w bezpośredniej realizacji i nadzorowania projektów AI w różnych branżach (produkcyjna, górnictwo, retail, mapy, FMCG, finanse i księgowość). Aktualnie zajmuje się rozwojem sztucznej inteligencji w systemach ERP.

Robert Żuber Product Manager BI Point

Konsultant BI/Product Manager Comarch BI Point Konsultant Business Intelligence oraz menedżer aplikacji analityczno-raportowej Comarch BI Point odpowiedzialny za rozwój produktu, projektowanie nowych funkcjonalności biznesowych oraz wdrażanie usprawnień w zakresie UI/UX.

Natalia Leja Product Manager Comarch IBARD

Absolwentka kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przygodę w Comarch rozpoczęła ponad rok temu w dziele marketingu i wsparcia sprzedaży, gdzie zdobyła doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientami systemów Comarch ERP. Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego odpowiada za rozwój produktu Comarch IBARD.

Karolina Czuwaj Konsultant Asysty Technicznej e-Commerce

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doświadczenie zdobywała w branży finansowej jako specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej i Audytu. W Comarch zajmuje się wsparciem technicznym Klientów oraz Partnerów w obrębie produktów Comarch e-Sklep, Comarch B2B oraz wszystko.pl.

Partnerzy konferencji