Zaproszenie na konferencję

Zapraszamy na piątą edycję konferencji poświęconej najpopularniejszemu w Polsce programowi dla małych i średnich firm – Comarch ERP Optima! Po raz pierwszy zapraszamy też Użytkowników programu dla mikro firm – Comarch ERP XT! W tym roku wydarzenie przenosimy do sieci!

Przygotowaliśmy dla Państwa część główną prezentacji, a także trzy równoległe sesje tematyczne: panel dla Klientów Comarch ERP Optima, panel dla Klientów Comarch ERP XT oraz panel dla Biur Rachunkowych.

Po rejestracji na wydarzenie i weryfikacji zapisu, w osobnej wiadomości otrzymacie państwo adres strony z nagraniami.

26

Listopada

Agenda

Dodatkowe sesje tematyczne:

Emilia Adamiec-Brancewicz Zastępca Dyrektora Działu Biura Rachunkowego, Prokurent

Wieloletni praktyk i specjalista w dziedzinie finansów i rachunkowości. Od 17 lat zawodowo związana z branżą księgową. Posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów. W REWIT od 2008 roku. Bierze udział w zarządzaniu Działem Księgowości w Gdańsku. Prowadzi i nadzoruje księgi rachunkowe podmiotów o różnych profilach działalności. Reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych i kontrolach organów administracji. Komunikuje się w języku polskim i angielskim. Posiada doświadczenie we wdrożeniach systemowych i zarządzaniu procesowym. Propagatorka lean management, inicjatorka zmian. Wraz ze swoim zespołem wdraża rozwiązania optymalizacyjne w zakresie księgowości i aktywnie poszukuje narzędzi zwiększających efektywność. W swoich działaniach kładzie nacisk na rozwój i wykorzystywanie nowych technologii.

Kamila Cieszkowska Wspólnik Biura Rachunkowego Podatnik P&K Cieszkowscy | Główna Księgowa

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pasjonatka podatków i innowacyjnych rozwiązań w zakresie księgowości. Od 10 lat prowadzi biuro rachunkowe, obsługujące ponad 200 podmiotów- jdg, sp. z o.o., sp. kom, s.a. Zarządza dziesięcioosobowym zespołem księgowym. Posiada Certyfikat MF do usługowego prowadzenia ksiąg.

Elżbieta Jachymczak Dziennikarka Ekonomiczna, Redaktor naczelna „Business Intelligence”

Dziennikarka ekonomiczna, Wydawca, Redaktor naczelna Dwumiesięcznika Business Intelligence. Założycielka i pomysłodawczyni Akademia Kobiecej Przedsiębiorczości Autorka książki pt. „69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet” oraz setki artykułów ekonomicznych dla największych redakcji branżowych w Polsce m.in. Rzeczpospolita, infor.pl, poradnikprzedsiebiorcy.pl, zafirmowani.pl, dwutygodnik Krakowski Rynek Nieruchomości. Od ponad 15 lat związana z dziennikarstwem, polską bankowością i edukacją. Od 13 lat prowadzi z sukcesem swój biznes. Pasjonatka nauczania i przekazywania wiedzy.

Grzegorz Plewka Właściciel sklepu Warsztatartysty.pl

Absolwent kierunku filozofia Uniwersytetu Londynu, od początku swojej kariery związany z finansami. Od 2015 roku rozwija sklep Warsztat Artysty, który z małego projektu realizowanego "po godzinach" urósł dziś do jednego z najbardziej rozpoznawalnych internetowych sklepów plastycznych w Polsce.

Władysław Varga Tax Partner w Taxpoint sp. z o.o., spółce doradztwa podatkowego

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, licencjonowany doradca podatkowy. Doradztwem podatkowym zajmuje się od 2001 r. Autor wielu publikacji na tematy podatkowe w literaturze fachowej oraz glos do orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości UE, współautor komentarza do Dyrektywy VAT oraz twórca komentarza do Drugiej Dyrektywy Fakturowej. Cytowany w szeregu orzeczeń sądów administracyjnych oraz w interpretacjach organów podatkowych. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem od towarów i usług oraz podatkiem dochodowym od osób prawnych. Odnosi liczne sukcesy reprezentując podatników w postępowaniach podatkowych i sądowo-administracyjnych. Wygrywał dla klientów sprawy również w Trybunale Sprawiedliwości UE, doprowadzając do zmiany praktyki polskich organów podatkowych. Prowadzi liczne szkolenia dotyczące tematyki VAT i związanych z tym praktycznych wątpliwości i problemów w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla klientów m.in. z branży sprzedaży detalicznej (retail), motoryzacyjnej oraz informatycznej.

Angelika Noczyńska Specjalista ds. kadr i płac w Biurze Rachunkowym DEBET

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na kierunku finanse i rachunkowość, absolwentka studiów podyplomowych na Akademii Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Prawo Pracy i ubezpieczenia społeczne. Praktyk w dziedzinie zagadnień kadrowo-płacowych.

Zbigniew Rymarczyk Wiceprezes Zarządu Comarch SA, Dyrektor Sektora ERP

Wiceprezes Zarządu Comarch SA, Dyrektor Sektora ERP. Absolwent kierunku zarządzanie i marketing Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z grupą Comarch związany jest od 2000 roku. Od czerwca 2004 roku jest członkiem Zarządu. W latach 2000-2002 pełnił funkcję dyrektora finansowego i wiceprezesa w spółce Comarch Internet Ventures SA, a od kwietnia 2002 roku – funkcję prezesa Zarządu CDN SA. Wcześniej był dyrektorem centrum ASP w firmie CDN SA. Karierę zawodową rozpoczynał w spółce Krzysztof Kapera SA, ASO Mercedes Benz, na stanowisku dyrektora finansowego i głównego księgowego, a następnie członka Zarządu.

Paweł Dobrzyniecki Dyrektor Sprzedaży MSP

Absolwent kierunku Ekonomia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz International Business w ramach Stypendium Socrates – Erasmus na jednej z najlepszych francuskich uczelni ekonomicznych. Od początku swojej zawodowej kariery związany z rynkiem nowych technologii, początkowo jako Project Manager w spółce zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych. W firmie Comarch pracuje od 2011 roku. Od samego początku odpowiedzialny za współpracę z firmami partnerskimi, obecnie odpowiada za całość sprzedaży rozwiązań dla MSP.

Tomasz Homel Dyrektor Business Unit MSP i Internet Comarch S.A.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie w 2000 roku uzyskał tytuł magistra inżyniera na wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Od 2000 roku związany z produkcją systemów do zarządzania Comarch ERP Optima i Comarch ERP Klasyka, najpierw jako konsultant, następnie jako projektant i dyrektor zespołu wsparcia Klientów. Obecnie w firmie Comarch pełni funkcję Dyrektora Business Unit MSP i Internet, odpowiedzialnego za produkcję systemu Comarch ERP Optima oraz funkcje prezesa w spółce iComarch24 SA, zajmującej się wytwarzaniem usług internetowych związanych z zarządzaniem i księgowością dla małych i średnich firm.

Jacek Krzaczek Product Manager Comarch ERP XT

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z branżą IT związany od ponad 12 lat. W swojej karierze zawodowej wdrażał i rozwijał systemy informatyczne w wielu firmach i instytucjach. Obecnie jako Product Manager zajmuje się rozwojem Comarch ERP XT – systemu do zarządzania małą firmą.

Urszula Kozłowska Konsultantka Comarch ERP Optima

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku Informatyka i Ekonometria specjalność: Zarządzanie informacjami. Pracę w firmie Comarch rozpoczęła w 2010 roku. Zajmuje się wsparciem merytorycznym Klientów oraz Partnerów w obrębie modułu Płace i Kadry systemu Comarch ERP Optima a także aplikacji Comarch HRM. Odpowiada także za przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu tej tematyki.

Wojciech Borkiewicz Kierownik ds. Rozwiązań Biznesowych ERP

Z firmą Comarch związany od 2004 roku, początkowo zaangażowany w rozwój i testy systemów Comarch ERP Klasyka i Comarch ERP Optima. Od roku 2006 zajmuje się konsultingiem i wsparciem sprzedaży Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. W ramach konsultingu biznesowego przygotowuje oferty dopasowane do potrzeb konkretnych firm. Prowadzi liczne spotkania, szkolenia i konferencje, prezentując ofertę branżowych rozwiązań Comarch ERP.

Kamil Lisowski Product Manager Comarch DMS, Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch i produktami z oferty ERP związany od 2015 roku. Na początku odpowiadał za wsparcie klientów, prowadzenie szkoleń oraz testowanie oprogramowania. Aktualnie prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP. Od 2018 roku jako Product Manager odpowiada za rozwój systemu Comarch DMS oraz współpracuje przy rozwoju modułów finansowo-księgowych.

Zuzanna Janicka Konsultantka Comarch ERP Optima

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W firmie pełni funkcję Szkoleniowca i zajmuje się wsparciem klientów w obrębie modułów księgowych systemów: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT i Comarch ERP Klasyka.

Justyna Bogaczewicz Konsultantka Comarch Business Intelligence

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gosporacze oraz Zarządzanie. Pasjonatka nowoczesnych technik zarządzania w przedsiębiorstwach. W Comarch pełni funkcję Konsultatna ds. rozwiązań Business Intelligence dla firm o zasięgu międzynarodowym.

Natalia Leja Product Manager Comarch IBARD

Absolwentka kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przygodę w Comarch rozpoczęła ponad rok temu w dziele marketingu i wsparcia sprzedaży, gdzie zdobyła doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientami systemów Comarch ERP. Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego odpowiada za rozwój produktu Comarch IBARD.

Karolina Trela Konsultant biznesowy Comarch e-Commerce

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doświadczenie zdobywała w branży finansowej jako specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej i Audytu. W Comarch zajmuje się wsparciem technicznym Klientów oraz Partnerów w obrębie produktów Comarch e-Sklep, Comarch B2B oraz wszystko.pl.

Radosław Lasota Product Manager – Biura Rachunkowe

Absolwent kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie , a obecnie doktorant w Instytucie Finansów wspomnianej uczelni. Karierą zawodową rozpoczął w 2016 r. pracując jako księgowy oraz konsultant w zakresie prawa podatkowego w jednym z renomowanych krakowskich biur rachunkowych. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz poszerzaniu wiedzy z zakresu finansów, prawa i księgowości objął stanowisko specjalisty do spraw sprawozdawczości finansowej w międzynarodowym koncernie specjalizującym się w branży automatyki i robotyki. Z firmą Comarch związany od niedawna, a do jego kluczowych zadań należy rozwój produktów dedykowanych dla sektora MSP (OPTIMA) oraz wsparcie innowacyjnych rozwiązań dla jednoosobowych działalności gospodarczych (Premiera: Moje Biuro Rachunkowe).

Marta Krupska Sales Manager Comarch ERP

Z branżą IT związana od początku kariery zawodowej. W firmie Comarch od 2007 roku odpowiada za sprzedaż oprogramowania dla rynku MSP. Współpracuje z kluczowymi Partnerami biznesowymi Comarch oraz nadzoruje pracę działu handlowego w regionie centralnej i północno – wschodniej Polski.

Partnerzy konferencji