Rejestracja na konferencję została zamknięta.

O konferencji

Data: 18-27 września Miejsce: Rzeszów, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław

Zapraszamy Państwa na wrześniowe Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL, w trakcie których nasi eksperci zaprezentują nowości jakie przyniósł 2019 rok. Tym razem będziemy się z Państwem dzielić wiedzą w aż sześciu miastach: Rzeszowie, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Nasze konferencje to sprawdzona przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń między użytkownikami, a twórcami systemu ERP. Podczas tegorocznych Spotkań podpowiemy, jak w stu procentach wykorzystywać jego możliwości: dla optymalizacji procesów w firmie oraz dla maksymalizacji zysków. 

Nasi Goście w ankietach niejednokrotnie podkreślali praktyczny wymiar wydarzenia. To właśnie na podstawie Państwa uwag konstruujemy agendę, tak by przedstawiciele każdego przedsiębiorstwa znaleźli coś dla siebie, niezależnie od branży.

Podczas konferencji poznają Państwo szereg nowości, opowiemy między innymi o tym:

  • jak szybko wprowadzić papierową fakturę do systemu z wykorzystaniem Comarch OCR,
  • co to są Pracownicze Plany Kapitałowe i jak Comarch wspiera pracodawców w obsłudze PPK,
  • w jaki sposób zarządzać siecią sprzedaży detalicznej w oparciu o Comarch Retail POS współpracujący z Comarch ERP XL,
  • do czego służy moduł Kontrola jakości oraz jakie inne zmiany zostały wprowadzone z perspektywy firm produkcyjnych,
  • co zmieniło się w systemie m.in. w zakresie Comarch WMS, czy Comarch DMS,
  • jakich zmian możemy się spodziewać w przepisach prawa i co to oznacza dla firmy wykorzystującej Comarch ERP XL,
  • jakie są główne kierunki rozwoju Comarch ERP XL w perspektywie najbliższych miesięcy.

Do Państwa dyspozycji oddamy także tradycyjnie Strefę Eksperta – przestrzeń indywidualnych konsultacji z naszymi specjalistami, którzy będą do Państwa dyspozycji od rana aż do zakończenia konferencji.

Społeczność Użytkowników Comarch ERP XL liczy sobie już niemal 6000 firm. Spotkania to doskonała okazja, aby w gronie właścicieli, menedżerów, osób zarządzających czy pracujących na co dzień z Comarch ERP XL wymienić się wiedzą i doświadczeniami.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji już dziś!

Wrzesień

18-27

Agenda

Prelegenci

Piotr Borysowski Właściciel firmy extraDACH

Założyciel i właściciel ogólnopolskiej sieci hurtowni materiałów budowlanych extraDACH. Odpowiedzialny za strategiczny rozwój firmy w duchu lean management, czego efektem jest bycie extraDACHUu jednoznacznym liderem w sprzedaży pokryć dachowych w Polsce. Zagorzały orędownik kultury kaizen, dzięki czemu extraDACH ciągle poprawia efektywność procesów, to z kolei pozwala szokować konkurencję możliwością sprzedaży produktów w rażąco niskich cenach.

Kamil Lisowski Product Manager Comarch DMS

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W firmie Comarch od 2015 roku. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń i testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (głównie w zakresie zagadnień księgowych).

Piotr Kurowski Product Manager Comarch WMS, Konsultant ds. systemów ERP

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail, narzędzi e-commerce i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami

Aleksandra Lisińska Product Manager Comarch Cloud

Absolwentka kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz kierunku International Marketing and Sales na niemieckiej uczelni University of Applied Sciences Munester. Od 2018 roku jako Product Manager Comarch Cloud zajmuje się rozwojem produktów chmurowych takich jak Comarch IBARD oraz Comarch TNA.

Tomasz Rutkowski Dyrektor Konsultingu ERP Polska

Z firmą Comarch związany jest od 2006 roku. Od początku zajmował się systemami Business Intelligence. Jako Produkt Manager Comarch ERP XL kreował ogólną wizję produktu. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Konsultingu ERP Polska, pośród wielu obowiązków warto wymienić spotkania z klientami oraz prezentacje dla firm zainteresowanych wdrożeniem Comarch ERP XL.

Paweł Krupa Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zdobywał w spółkach audytowych, w których zajmował się badaniem sprawozdań finansowych firm z różnych branż. Zdobytą wcześniej wiedzę dotyczącą procesów zachodzących w przedsiębiorstwach wykorzystuje podczas prezentacji i spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami systemu Comarch ERP XL (głównie w zakresie księgowości).

Jarosław Olsza Dyrektor Business Unit Comarch ERP XL

Absolwent Wydziału Finansów i Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2001 roku, kiedy to rozpoczął pracę jako konsultant wdrażający moduły logistyczne Comarch ERP XL. W latach 2004-2006 kierował oddziałem wdrożeniowym w Krakowie. Od 2007 roku pełni obowiązki dyrektora Centrum Wdrożeń ERP XL. W lipcu 2013 objął stanowisko dyrektora Business Unit ERP XL, w ramach którego odpowiada za działanie i koordynację prac Centrum Produkcji, Centrum Wdrożeń i Centrum Asysty.

Wojciech Borkiewicz Kierownik ds. Rozwiązań ERP

Z firmą Comarch związany od 2004 roku, początkowo zaangażowany w rozwój i testy systemów Comarch ERP Klasyka i Comarch ERP Optima. Od roku 2006 zajmuje się konsultingiem i wsparciem sprzedaży Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. W ramach konsultingu biznesowego przygotowuje oferty dopasowane do potrzeb konkretnych firm. Prowadzi liczne spotkania, szkolenia i konferencje, prezentując ofertę branżowych rozwiązań Comarch ERP.

Katarzyna Mocio Product Manager ZOC

Od kilkunastu lat związana z branżą IT, z firmą Comarch od 2004r. Od ponad 10 lat odpowiedzialna za rozwój oraz współpracę w zakresie oferty zewnętrznych producentów sprzętu i oprogramowania dedykowanych pod aplikacje Comarch. Zarządza szerokim portfolio produktowym. Odpowiada za promocję, sprzedaż oraz szeroki konsulting w zakresie rozwiązań sprzętowych oraz licencyjnych pod roll-out jak i projekty. Zgodnie z trendami rynkowymi oraz wymaganiami biznesu rozwija również ofertę hostingową Comarch.

Katarzyna Jankowska Asysta Techniczna Comarch ERP Altum oraz Comarch Retail POS

Absolwentka kierunku Matematyka Stosowana Politechniki Krakowskiej. Z grupą kapitałową Comarch związana jest od 2016 roku. Zajmuje się wsparciem klientów oraz prowadzeniem szkoleń jako konsultantka asysty technicznej produktu Comarch ERP Altum oraz Comarch Retail POS.

Sebastian Ozdoba Dyrektor produkcji E-Commerce

Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria Uniwersytetu Ekonomicznego. Z grupą kapitałową Comarch związany jest od 2002 roku, od początku współtworzy systemy Comarch ERP. Najpierw jako konsultant, później jako programista i projektant zajmował się systemem Comarch ERP Optima. Od 8 lat zarządza zespołem produkującym rozwiązania Comarch e-Commerce oraz Comarch ERP Optima w modelu usługowym. W ramach prac koordynuje przygotowanie rozwiązań na międzynarodowe rynki e-commerce: Niemcy, Francja, Szwajcaria, Austria. Zainteresowany rozwojem usług e-commerce w kierunku automatyzacji procesów oraz wykorzystania sztucznej inteligencji w procesie zakupu.

Lokalizacje