Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL 2018

Rejestracja na konferencję została zamknięta.

O konferencji

Data: 20-28 września Miejsce: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław

Jak co roku zapraszamy Państwa na tradycyjne wrześniowe Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL, które w tym roku przebiegną pod hasłem digitalizacji. Spotkamy się w pięciu miastach: Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Digitalizacja – czyli cyfrowa transformacja – pozwala na osiągnięcie przez firmę pełni jej potencjału, a tym samym –  na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku. Podstawą digitalizacji firmy jest system ERP. Podczas tegorocznych Spotkań podpowiemy, jak w stu procentach wykorzystywać jego możliwości: dla optymalizacji procesów w firmie oraz dla maksymalizacji zysków.

Nasze konferencje to sprawdzona przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń między użytkownikami a twórcami systemu. Nasi Goście w ankietach niejednokrotnie podkreślali ich praktyczny wymiar – i to na podstawie Państwa uwag skonstruowaliśmy także tegoroczną agendę, w której coś dla siebie znajdą przedstawiciele każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży.

Podczas konferencji poznają Państwo szereg nowości - m.in. wieloźródłowe raportowanie, spinacze elementów, obsługę split payment i RODO czy zmiany w Comarch MES. Zdradzimy Państwu także kolejne nowości szykowane na następne miesiące.

Do Państwa dyspozycji oddamy także Strefę Eksperta – przestrzeń indywidualnych konsultacji z naszymi specjalistami, którzy będą do Państwa dyspozycji od rana aż do zakończenia konferencji.

Społeczność Użytkowników Comarch ERP XL liczy sobie już niemal 6000 firm. Spotkania to doskonała okazja, aby w gronie właścicieli, menedżerów, osób zarządzających czy pracujących na co dzień z Comarch ERP XL wymienić się wiedzą i doświadczeniami.

Serdecznie zapraszamy – nie może Cię zabraknąć!

Wrzesień

20-28

Agenda

20 września

Prelegenci

Dawid Olszewski ZMK SAS Spółka z o.o.

Absolwent WSEPiNM w Kielcach na kierunku o specjalności: Systemy informatyczne zarządzania i techniki multimedialne. Od 6 lat zdobywa doświadczenie w branży IT, od 2014 roku jako informatyk w ZMK SAS Spółka z o.o.. Zaangażowany we wdrożenie Comarch ERP XL w zakresie systemu rejestracji produkcji, WMS oraz szeregu innych usprawnień w pozostałych obszarach biznesowych. Odpowiedzialny za administrację sieci, serwerów i systemu ERP.

Paweł Wroniecki Specjalista od spraw wdrożeń, "RYWAL - RHC" Sp. z o.o.

Specjalista od spraw wdrożeń w grupie Rywal RHC polskiego lidera rynku spawalniczego. Od początku swojej zawodowej kariery pracuje na systemach firmy Comarch. W tym czasie uczestniczył w wdrażaniu dwunastu firm w rozwiązania informatyczne Comarch. Specjalizuje się w wdrażaniu Comarch ERP XL, Comarch B2B i aplikacji mobilnych. Prywatnie pasjonat motoryzacji, fanatyk Formuły 1, właściciel strony F1 Fan Klub.

Czesław Biesiada Kierownik Działu Informatycznego, FSP „GALENA”

Kierownik Działu Informatycznego, także Inżynier Baz Danych, związany z Farmaceutyczną Spółdzielnią Pracy „Galena” z Wrocławia od 25 lat. FSP „Galena” posiada ponad 70 lat doświadczenia w produkcji leków i substancji farmaceutycznych. Jako jedyny producent farmaceutyczny posiada zwalidowany i zaudytowany system CDN XL przez GIF (Główny Inspektorant Farmaceutyczny).

Jacek Milecki Prezes zarządu Polmil sp. z o.o. SKA

Prezes zarządu Polmil sp. z o.o. SKA, jednego z największych dystrybutorów i importerów sprzętu medycznego w Polsce. Absolwent AWF w Poznaniu i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Firmę założył w 1989 jako jednoosobowy warsztat produkujący „woreczki do pobierania moczu od niemowląt i małych dzieci”. Dziś firma jest jednym z wiodących dostawców sprzętu medycznego do jednostek służby zdrowia i posiadaczem własnej marki „Velo”. Przez praktycznie całe „ informatyczne życie” firma związana z rozwiązaniami informatycznymi Comarch. Obecnie z powodzeniem wdrożyła i rozwija systemy WMS , które wpłynęły na kolejne przyspieszenie rozwoju firmy.

Michał Leszek współwłaściciel i dyrektor marketingu LECHPOL ELECTRONICS (właściciela marki Kruger&Matz)

Michał Leszek urodził się 22 listopada 1982 w Garwolinie. Ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Informatyka i Ekonometria. Swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał w finansach przedsiębiorstw w AVON, Ernst&Young oraz Deloitte, gdzie zajmował się analizami finansowymi i transakcjami fuzji i przejęć. Kolejne doświadczenia zbierał na rynkach finansowych w Saxon Financials oraz własnej firmie TWL Capital. Po udanej karierze w finansach w 2010 roku zdecydował się na zmianę drogi zawodowej i powrót do rodzinnej firmy Lechpol gdzie jako współwłaściciel i dyrektor marketingu stworzył Kruger&Matz – najbardziej wyrazistą markę na rynku polskiej elektroniki. Jego marzeniem jest by Kruger&Matz stał się marką globalną. Prywatnie pasjonat muzyki, psychologii i rozwoju duchowego oraz wyścigów motocyklowych.

Tomasz Rutkowski Dyrektor ds. Konsultingu ERP Polska, Comarch SA

Z firmą Comarch związany jest od 2006 roku. Od początku zajmował się systemami Business Intelligence. Jako Produkt Manager Comarch ERP XL kreował ogólną wizję produktu. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Konsultingu ERP Polska, pośród wielu obowiązków warto wymienić spotkania z klientami oraz prezentacje dla firm zainteresowanych wdrożeniem Comarch ERP XL.

Wojciech Borkiewicz Kierownik ds. Rozwiązań ERP, Comarch SA

Z firmą Comarch związany od 2004 roku, początkowo zaangażowany w rozwój i testy systemów Comarch ERP Klasyka i Comarch ERP Optima. Od roku 2006 zajmuje się konsultingiem i wsparciem sprzedaży Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. W ramach konsultingu biznesowego przygotowuje oferty dopasowane do potrzeb konkretnych firm. Prowadzi liczne spotkania, szkolenia i konferencje, prezentując ofertę branżowych rozwiązań Comarch ERP.

Jarosław Olsza Dyrektor Business Unit Comarch ERP XL, Comarch SA

Absolwent Wydziału Finansów i Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2001 roku, kiedy to rozpoczął pracę jako konsultant wdrażający moduły logistyczne Comarch ERP XL. W latach 2004-2006 kierował oddziałem wdrożeniowym w Krakowie. Od 2007 roku pełni obowiązki dyrektora Centrum Wdrożeń ERP XL. W lipcu 2013 objął stanowisko dyrektora Business Unit ERP XL, w ramach którego odpowiada za działanie i koordynację prac Centrum Produkcji, Centrum Wdrożeń i Centrum Asysty.

Piotr Kurowski Konsultant ds. rozwiązań biznesowych, Comarch SA

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail, narzędzi e-commerce i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami

Kamil Lisowski Konsultant ds. rozwiązań biznesowych, Comarch SA

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W firmie Comarch od 2015 roku. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń i testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (głównie w zakresie zagadnień księgowych).

Paulina Ziarek Business Intelligence Consultant, Comarch SA

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie Konsultant Business Intelligence. Koordynuje rozwiązania chmurowe Business Intelligence, w tym nowy produkt BI Point Menadżer. Zajmuje się również konsultingiem w zakresie doboru informatycznych narzędzi analitycznych wspierających codzienną pracę działów controllingu, kadry zarządczej czy działów księgowych przedsiębiorstw.

Paweł Krupa Konsultant ds. rozwiązań biznesowych, Comarch SA

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zdobywał w spółkach audytowych, w których zajmował się badaniem sprawozdań finansowych firm z różnych branż. Zdobytą wcześniej wiedzę dotyczącą procesów zachodzących w przedsiębiorstwach wykorzystuje podczas prezentacji i spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami systemu Comarch ERP XL (głównie w zakresie księgowości).

Witold Podgórski Product Manager Comarch Retail, Comarch SA

Absolwent Politechniki Krakowskiej, kierunku Informatyka. Od 2012 roku związany z produkcją systemów do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP Altum, Comarch Retail oraz Comarch ERP XL. Od 2015 roku pełni funkcję Produkt Menadżera systemów Comarch ERP Altum i Comarch Retail. Od 2017 roku kieruje zespołem Product Management systemów ERP. Od początku kariery zawodowej ściśle związany z rynkiem nowoczesnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw. Jego praca skupia się na bliskiej współpracy z kluczowymi klientami na podstawie której decyduje o kierunku rozwoju produktów. Uczestniczył w wielu projektach związanych z wdrożeniem systemów ERP dla branży retail.

Urszula Kozłowska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku Informatyka i Ekonometria specjalność: Zarządzanie informacjami. Pracę w firmie Comarch rozpoczęła w 2010 roku. Zajmuje się wsparciem merytorycznym Klientów oraz Partnerów w obrębie modułu Płace i Kadry systemu Comarch ERP Optima a także aplikacji Comarch HRM. Odpowiada także za przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu tej tematyki.

Lokalizacje