Agenda

Prelegenci

Wojciech Borkiewicz Kierownik ds. rozwiązań ERP

Z firmą Comarch związany od 2004 roku, początkowo zaangażowany w rozwój i testy systemów Comarch ERP Klasyka i Comarch ERP Optima. Od roku 2006 zajmuje się konsultingiem i wsparciem sprzedaży Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. W ramach konsultingu biznesowego przygotowuje oferty dopasowane do potrzeb konkretnych firm. Prowadzi liczne spotkania, szkolenia i konferencje, prezentując ofertę branżowych rozwiązań Comarch ERP.

Piotr Kurowski Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail, narzędzi e-commerce i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami.

Tomasz Rutkowski Dyrektor konsultingu ERP Polska

Z firmą Comarch związany jest od 2006 roku. Od początku zajmował się systemami Business Intelligence. Jako Produkt Manager Comarch ERP XL kreował ogólną wizję produktu. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Konsultingu ERP Polska, pośród wielu obowiązków warto wymienić spotkania z Klientami oraz prezentacje dla firm zainteresowanych wdrożeniem Comarch ERP XL.

Kamil Lisowski Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W firmie Comarch od 2015 roku. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń i testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (głównie w zakresie zagadnień księgowych).

Paweł Krupa Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zdobywał w spółkach audytowych, w których zajmował się badaniem sprawozdań finansowych firm z wielu branż. Zdobytą wcześniej wiedzę dotyczącą procesów zachodzących w przedsiębiorstwach wykorzystuje podczas prezentacji i spotkań z obecnymi oraz potencjalnymi klientami systemu Comarch ERP XL (głównie w zakresie księgowości oraz kadr i płac).

Robert Żuber Konsultant Comarch BI, Product Manager Comarch BI Point

Od 2015 roku w firmie Comarch zajmuje się systemami klasy Business Intelligence jako kosultant a obecnie również menadżer aplikacji analityczno-raportowej Comarch BI Point odpowiedzialny za rozwój produktu, projektowanie nowych funkcjonalności biznesowych oraz wdrażanie usprawnień w zakresie UI/UX.

Anna Sudnik Projektant Comarch DMS

Absolwentka Politechniki Lubelskiej Wydziału Zarządzania i Podstaw Techniki oraz Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Z firmą Comarch związana od 2012 roku początkowo, jako Konsultant Asysty Technicznej systemu Comarch ERP XL. Od 2014 roku Projektant aplikacji Obieg dokumentów, obecny Comarch DMS.

Jarosław Smulski Starszy Menedżer programu Systemów i Rozwiązań Infrastrukturalnych IT

Jarek Smulski pełni funkcję Starszego Menedżera programu Systemów i Rozwiązań Infrastrukturalnych IT w warszawskim biurze IDC. Jest odpowiedzialny za badania szybko zmieniającego się rynku infrastruktury IT, rozwiązań sieciowych, czy Internetu Rzeczy (Internet of Things, IoT). Obecnie promuje strategie Przemysłu 4.0 i Smart City.

Paweł Kanafek Dyrektor Konsultingu, Comarch IoT

Ukończył kierunek Elektronika i Telekomunikacja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, pracuje w grupie Comarch od roku 2010. Od początku swojej kariery zajmował się elektroniką i oprogramowaniem wbudowanym. W latach 2010 do 2013 współpracował z światowymi liderami branży elektroniki konsumenckiej m.in. NOKIA. Od roku 2013 pracował dla branży motoryzacyjnej w projektach związanych systemami IVI (In-Vehicle Infotainment). Od 2016 roku realizuje strategię rozwoju urządzeń IoT oraz modułowej Platformy IoT, która jest bazą do rozwiązań Industry 4.0.

Rafał Żyliński Kierownik produkcji, Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp. j.

Szef produkcji odpowiadający za jej całość, co obejmuje m.in.: zamawianie surowców, kontrolę przebiegu produkcji, analizy, przeliczanie wskaźników produkcyjnych, utrzymanie linii produkcyjnej, zatrudnienie i szkolenie personelu, urlopy pracowników. Zatrudniony w firmie od 4 lat, brał czynny udział we wdrożeniu programu, które rozpoczęło się w roku 2016. Był świadkiem postępu, jaki nastąpił w okoliczności przeniesienia Floslek do nowego budynku, otwarcia nowej linii produkcyjnej, zakupu nowych maszyn i wdrożenia oprogramowania Comarch ERP XL. W tym czasie nastąpił dwukrotny wzrost wolumenu, na co pozwoliło zwiększenie powierzchni produkcyjnej, uruchomienie nowych linii produkcyjnych oraz automatyzację procesu produkcji, częściowo realizowanej przez system informatyczny, a częściowo przez nowe maszyny.

Kamil Chaciewicz Pol-Eko-Aparatura sp.j.

Specjalizuje się we wdrożeniach i rewdrożeniach Comarch ERP XL. Posiada bogate doświadczenie w optymalizacji procesów, w tym procesów produkcyjnych. Pełnił funkcje od specjalisty ds. projektów do dyrektora operacyjnego spółki z sukcesami wdrażając system Comarch ERP XL w organizacjach o różnej złożoności procesów i zróżnicowanych pod względem modelu biznesowego.W Pol-Eko-Aparatura sp.j. wspierał Kierownika Projektu we wdrożeniu systemu przy rozbudowanym i nieliniowym modelu produkcji, uczestnicząc jak sam mówi w: "...najbardziej złożonym wdrożeniu, w jakim nie tylko brał udział, ale o jakim słyszał..." Entuzjasta idei Design Thinking oraz wdrożeń zorientowanych na wykorzystanie User Experience. Prywatnie pasjonat matematyki stosowanej oraz bushcraftu. Jednym z jego postanowień noworocznych było założenie bloga... postanowień na 2016 rok :)

Paweł Maćkowiak Dyrektor handlowy
, Multichem

Posiada 51 lat doświadczenia w Handlu, a od 30 lat pracuje w Multichemie w tym od blisko 2 lat na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu. Absolwent AWF Poznań.

Dariusz Antoniewicz Production manager, Multichem

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej, specjalizacja Informatyka w Zarządzaniu, Kierownik Produkcji w Firmie Multichem, w bieżącej działalności operacyjnej. Zajmuje się Zarządzaniem Działem Produkcji, Planowania i Zaopatrzenia. Koordynuje procesy związane z wdrożeniami IT. Regularnie startuje w regatach żeglarskich i spływach kajakowych.

Adam Seredyński Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp. Z o. o.

Od 1992 roku związany zawodowo z Zakładami Elektrotechniki Motoryzacyjnej. W pierwszych latach uczestniczył w budowaniu sytemu informatycznego opartego o komputery klasy PC i wdrażaniu dedykowanego systemu pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego QNX. Od 2001 odpowiedzialny za cały, bardzo szeroko rozumiany, obszar ICT. W tym czasie nadzorował trzy wdrożenia systemów ERP i koordynował wiele projektów w dziedzinie informatyki w ZEM Sp. z o.o.

Lokalizacje