Agenda

Prelegenci

Wojciech Borkiewicz Kierownik ds. rozwiązań ERP

Z firmą Comarch związany od 2004 roku, początkowo zaangażowany w rozwój i testy systemów Comarch ERP Klasyka i Comarch ERP Optima. Od roku 2006 zajmuje się konsultingiem i wsparciem sprzedaży Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. W ramach konsultingu biznesowego przygotowuje oferty dopasowane do potrzeb konkretnych firm. Prowadzi liczne spotkania, szkolenia i konferencje, prezentując ofertę branżowych rozwiązań Comarch ERP.

Piotr Kurowski Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail, narzędzi e-commerce i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami.

Tomasz Rutkowski Dyrektor konsultingu ERP Polska

Z firmą Comarch związany jest od 2006 roku. Od początku zajmował się systemami Business Intelligence. Jako Produkt Manager Comarch ERP XL kreował ogólną wizję produktu. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Konsultingu ERP Polska, pośród wielu obowiązków warto wymienić spotkania z Klientami oraz prezentacje dla firm zainteresowanych wdrożeniem Comarch ERP XL.

Kamil Lisowski Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W firmie Comarch od 2015 roku. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń i testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (głównie w zakresie zagadnień księgowych).

Paweł Krupa Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zdobywał w spółkach audytowych, w których zajmował się badaniem sprawozdań finansowych firm z wielu branż. Zdobytą wcześniej wiedzę dotyczącą procesów zachodzących w przedsiębiorstwach wykorzystuje podczas prezentacji i spotkań z obecnymi oraz potencjalnymi klientami systemu Comarch ERP XL (głównie w zakresie księgowości oraz kadr i płac).

Robert Żuber Konsultant Comarch BI, Product Manager Comarch BI Point

Od 2015 roku w firmie Comarch zajmuje się systemami klasy Business Intelligence jako kosultant a obecnie również menadżer aplikacji analityczno-raportowej Comarch BI Point odpowiedzialny za rozwój produktu, projektowanie nowych funkcjonalności biznesowych oraz wdrażanie usprawnień w zakresie UI/UX.

Anna Sudnik Projektant Comarch DMS

Absolwentka Politechniki Lubelskiej Wydziału Zarządzania i Podstaw Techniki oraz Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Z firmą Comarch związana od 2012 roku początkowo, jako Konsultant Asysty Technicznej systemu Comarch ERP XL. Od 2014 roku Projektant aplikacji Obieg dokumentów, obecny Comarch DMS.

Lokalizacje