Prelegenci

Wojciech Borkiewicz Kierownik ds. rozwiązań ERP

Z firmą Comarch związany od 2004 roku, początkowo zaangażowany w rozwój i testy systemów Comarch ERP Klasyka i Comarch ERP Optima. Od roku 2006 zajmuje się konsultingiem i wsparciem sprzedaży Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. W ramach konsultingu biznesowego przygotowuje oferty dopasowane do potrzeb konkretnych firm. Prowadzi liczne spotkania, szkolenia i konferencje, prezentując ofertę branżowych rozwiązań Comarch ERP.

Piotr Kurowski Konsultant ds. rozwiązań biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail, narzędzi e-commerce i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami.

Tomasz Rutkowski Dyrektor konsultingu ERP Polska

Z firmą Comarch związany jest od 2006 roku. Od początku zajmował się systemami Business Intelligence. Jako Produkt Manager Comarch ERP XL kreował ogólną wizję produktu. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Konsultingu ERP Polska, pośród wielu obowiązków warto wymienić spotkania z Klientami oraz prezentacje dla firm zainteresowanych wdrożeniem Comarch ERP XL.

Kamil Lisowski Product Manager Comarch Document Management System

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W firmie Comarch od 2015 roku. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń i testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (głównie w zakresie zagadnień księgowych).

Robert Żuber Konsultant Comarch BI, Product Manager Comarch BI Point

Od 2015 roku w firmie Comarch zajmuje się systemami klasy Business Intelligence jako kosultant a obecnie również menadżer aplikacji analityczno-raportowej Comarch BI Point odpowiedzialny za rozwój produktu, projektowanie nowych funkcjonalności biznesowych oraz wdrażanie usprawnień w zakresie UI/UX.

Aleksandra Lisińska Product Manager Comarch Cloud

Absolwentka kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz kierunku International Marketing and Sales na niemieckiej uczelni University of Applied Sciences Munester. Od 2018 roku jako Product Manager Comarch Cloud zajmuje się rozwojem produktów chmurowych: Comarch IBARD, Comarch TNA, oraz Comarch Hosting.

Michał Więtczak Dyrektor centrum, architekt rozwiązań AI

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Kieruje centrum sztucznej inteligencji. Posiada doświadczenie w bezpośredniej realizacji i nadzorowania projektów AI w różnych branżach (produkcyjna, górnictwo, retail, mapy, FMCG, finanse i księgowość). Aktualnie zajmuje się rozwojem sztucznej inteligencji w systemach Comarch ERP.

Karolina Czuwaj Konsultant Asysty Technicznej e-Commerce

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doświadczenie zdobywała w branży finansowej jako specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej i Audytu. W Comarch zajmuje się wsparciem technicznym Klientów oraz Partnerów w obrębie produktów Comarch e-Sklep, Comarch B2B oraz wszystko.pl.

Sebastian Smiatek Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na wydziale Ekonomii. Od prawie 10 lat związany z branżą IT w zakresie analityki biznesowej, doradztwa w wyborze właściwych narzędzi IT oraz optymalizacji kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwach branży produkcyjnej i handlowej.

Paweł Zabój Kierownik Produktu Industry 4.0 w sektorze IoT

Ukończył studia wyższe na Politechnice Krakowskiej na wydziale mechanicznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w różnych środowiskach produkcyjnych. Poprzednio inżynier procesu produkcyjnego specjalizującego się w montażu silników elektrycznych do wycieraczek samochodowych. Pasjonat metod z zakresu Lean Manufacturing, oraz praktyk we wdrażaniu elementów koncepcji szczupłego wytwarzania w przemyśle motoryzacyjnym. Odpowiedzialny za budowanie rozwiązań wspomagających eliminację marnotrawstwa w przemyśle, wprowadzając tym samym proces transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach.

Przemysław Ząbek IT Manager

Absolwent AGH w Krakowie, ukończył kierunek Elektronika i Telekomunikacja na wydziale EAiE . W firmie Euphora pełni funkcję IT Manager od 2018 roku.

Agenda

PRODUKCJA W DOBRYCH RĘKACH - EDYCJA ONLINE

Zapisz się i uzyskaj dostęp do nagrań

Rejestracja na konferencję została zamknięta.