Informacje

DATA: 3-17 CZERWIEC 2020 | ONLINE
Zapraszamy na internetowe seminarium „Nowoczesne biuro rachunkowe – obsługa klientów online”. Podczas seminarium będziemy prezentować w zwięzły sposób tematy związane ze zmianami w przepisach prawnych oraz digitalizacją usług księgowych.
Biorąc udział w wydarzeniu otrzymają Państwo dostęp do materiałów wideo przygotowanych przez konsultantów Comarch specjalizujących się w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi w pracy księgowej oraz ekspertów doradztwa podatkowego, cyberprzestępczości i marketingu. Przygotowane tematy zostaną omówione w czasie krótkich 25-35 minutowych prezentacji.
Podczas internetowego seminarium opowiemy między innymi o:
  • organizacji pracy biura rachunkowego w dobie pracy zdalnej z pomocą nowoczesnych narzędzi
  • narzędziach wspierających mierzenie efektywności pracy
  • najnowszych regulacjach dotyczących przepisów prawnych
  • działaniach biura w zakresie marketingu internetowego
  • sposobach zapewnienia bezpieczeństwa danych
Od 3 czerwca dla osób zarejestrowanych będziemy udostępniać wideoprezentacje poświęcone jednemu z kluczowych zagadnień z zakresu prowadzenia księgowości online.

Dostęp do wszystkich materiałów z seminarium „Nowoczesne biuro rachunkowe – obsługa klientów online” będzie bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych.
PATRONAT MEDIALNY
 

3-17 czerwiec

online

Harmonogram

Prelegenci

Katarzyna Baranowska SEM Manager, Wiceprezes Fox Strategy

W branży SEO działa od ponad 10 lat. Pracuje z zarówno biznesami lokalnymi, jak i e-commercami. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych. Z klientami przechodzi przez cały proces pracy nad projektem – poczynając od wstępnej analizy, poprzez opracowywanie strategii, jej wdrażanie jak i wytyczanie kolejnych, rozwojowych celów. Wielbicielka otwartej i szczerej komunikacji oraz indywidualnej obsługi klienta. Od 2017 roku współwłaścicielka agencji Fox Strategy. Jako SEM Manager w Fox Strategy koordynuje i odpowiada za wszystkie działania związane z projektowaniem i prowadzeniem kampanii w wyszukiwarce Google oraz poprawą konwersji dla serwisów i sklepów internetowych. Jej zadaniem jest również promocja marki i prowadzenie działań wspierających rozwój Fox Strategy.

Marcin Radwan Doradca podatkowy Taxpoint

Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Krakowie, studiował także na Uniwersytecie Passau w Bawarii. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym; doradztwem podatkowym zajmuje się od 2000 r. Brał udział w szeregu specjalistycznych szkoleń krajowych i zagranicznych dotyczących stosowania prawa podatkowego oraz przepisów z zakresu rachunkowości. W latach 2000 - 2007 pracował w firmach Andersen i Ernst & Young. Specjalizuje się w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Prowadzi również projekty w zakresie zarządzania ryzykiem podatkowym (m.in. tworzenie procedur podatkowych w celu ograniczenia ryzyka poniesienia odpowiedzialności finansowej). W swej karierze uczestniczył również w przeglądach podatkowych, projektach dotyczących optymalizacji podatkowej prowadzonej działalności gospodarczej i realizowanych transakcji. Doradza w kwestiach związanych z rezydencją podatkową i określaniem zobowiązań podatkowych w oparciu o przepisy umów o unikaniu podwójnego opodatkowania. Jest autorem publikacji na tematy prawno-podatkowe w specjalistycznej prasie podatkowej. Prowadzi wykłady z zakresu różnorodnych zagadnień podatkowych i praktyki prawa podatkowego w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Szczególne doświadczenie zdobył współpracując z przedstawicielami branży motoryzacyjnej.

Monika Zalewa Prezes Zarządu TAX Medica Księgowość dla Lekarzy

Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, studiowała także na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Biegły rewident, doradca finansowy, wieloletni główny księgowy i dyrektor finansowy. Swoją pracę zawodową rozpoczęła w 1997 r. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, bilansowego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Wieloletni wykładowca na kursach i szkoleniach z zakresu rachunkowości i podatków. Trzykrotna laureatka konkursu Księgowy Roku. Pierwsze, wielobranżowe, biuro rachunkowe założyła i prowadzi nieprzerwanie od 2001 r. Biuro specjalistyczne powstało w 2016 r. z potrzeby rozwoju biznesowego i chęci przetestowania czegoś nowego w branży rachunkowej. Swoją współpracę z firmą COMARCH rozpoczęła w 2002 r. od pracy na programach z serii Klasyka, by w 2009 r. zmienić je na system Comarch ERP Optima.

Robert Trzeciak Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Emerytalnych i Inwestycyjnych Aviva Investors

Od ponad 18 lat związany z branżą bankową, rynkiem finansowym i kapitałowym. Pracował m.in. jako Dyrektor Centrum Finansowego i Dyrektor Regionalny. W Aviva Investors Poland TFI S.A. pracuje od 2014 roku, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż kompleksowej oferty produktów emerytalnych i inwestycyjnych dla firm i klientów indywidualnych. Specjalizuje się m.in. we wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Prowadzi wiele szkoleń dla przedsiębiorstw i biur rachunkowych, związanych z zagadnieniami PPK. Posiada bogate doświadczenie w kontaktach z klientami, co pozwala mu na znalezienie najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

Katarzyna Mocio Product Manager Zintegrowanej Oferty Comarch

Od kilkunastu lat związana z branżą IT, z firmą Comarch od 2004r. Od ponad 10 lat odpowiedzialna za rozwój oraz współpracę w zakresie oferty zewnętrznych producentów sprzętu i oprogramowania dedykowanych pod aplikacje Comarch. Zarządza szerokim portfolio produktowym. Odpowiada za promocję, sprzedaż oraz szeroki konsulting w zakresie rozwiązań sprzętowych oraz licencyjnych pod roll-out jak i projekty. Zgodnie z trendami rynkowymi oraz wymaganiami biznesu rozwija również ofertę hostingową Comarch.

Urszula Kozłowska Konsultantka Comarch ERP Optima

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku Informatyka i Ekonometria specjalność: Zarządzanie informacjami. Pracę w firmie Comarch rozpoczęła w 2010 roku. Zajmuje się wsparciem merytorycznym Klientów oraz Partnerów w obrębie modułu Płace i Kadry systemu Comarch ERP Optima a także aplikacji Comarch HRM. Odpowiada także za przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu tej tematyki.

Grzegorz Korba Konsultant Comarch ERP Optima

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2008 związany ze wsparciem klientów Comarch ERP Optima, Comarch ERP Klasyka oraz Comarch ERP XT. Obecnie pełni funkcję Konsultanta/ Szkoleniowca w zakresie modułów handlowo-magazynowych Comarch ERP Optima.

Zuzanna Janicka Konsultantka Comarch ERP Optima

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W firmie pełni funkcję Szkoleniowca i zajmuje się wsparciem klientów w obrębie modułów księgowych systemów: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT i Comarch ERP Klasyka.

Aleksandra Lisińska Product Manager Comarch Cloud

Absolwentka kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz kierunku International Marketing and Sales na niemieckiej uczelni University of Applied Sciences Munester. Od 2018 roku jako Product Manager Comarch Cloud zajmuje się rozwojem produktów chmurowych: Comarch IBARD, Comarch TNA, oraz Comarch Hosting.

Jacek Krzaczek Product Manager Comarch ERP XT

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z branżą IT związany od ponad 12 lat. W swojej karierze zawodowej wdrażał i rozwijał systemy informatyczne w wielu firmach i instytucjach. Obecnie jako Product Manager zajmuje się rozwojem Comarch ERP XT – systemu do zarządzania małą firmą.

Justyna Bogaczewicz Konsultantka Comarch Business Intelligence

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gosporacze oraz Zarządzanie. Pasjonatka nowoczesnych technik zarządzania w przedsiębiorstwach. W Comarch pełni funkcję Konsultanta ds. rozwiązań Business Intelligence dla firm o zasięgu międzynarodowym.

Kamil Lisowski Product Manager Comarch Document Management System

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2015 związany z firmą Comarch. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń oraz testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (XL oraz Altum). Od 2018 odpowiedzialny za rozwój systemu Comarch DMS.

Aneta Dudziak-Gajewska Kierownik Sprzedaży MSP

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z branżą IT związana od ponad 10 lat. W Comarch odpowiedzialna za sprzedaż oprogramowania dla rynku MSP. Odpowiada również za współpracę i rozwój sieci partnerskiej Comarch w regionie południowo wschodniej Polski.

Monika Bać Specjalista ds. Sprzedaży

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z firmą Comarch związana od 2016 roku. Na początku zajmowała się wsparciem merytorycznym Klientów i Partnerów, a także przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń w obrębie modułów księgowych systemów Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XT. Aktualnie zajmuje się sprzedażą produktów chmurowych.

Wojciech Ekert Księgowy/Wdrożeniowiec Biuro Rachunkowe EIP Finanse Sp. z o.o.

Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na kierunku „Finanse i rachunkowość”. Od 5 lat związany jako księgowy z firmą EIP Finase sp. z o.o. W firmie tej zajmuje się także m.in. obsługą oprogramowania Comarch, wprowadzaniem oraz wdrażaniem nowych rozwiązań usprawniających pracę biura rachunkowego. Prowadzi również praktyczne szkolenia.

Nowoczesne biuro rachunkowe - obsługa klientów online

3-17 czerwca 2020