Informacje

Zapraszamy na internetowe seminarium „Nowoczesne biuro rachunkowe – obsługa klientów online”, składające się dziesięciu prezentacji, podczas których omówione zostały tematy związane ze zmianami w przepisach prawnych oraz digitalizacją usług księgowych.

Materiały wideo przygotowali konsultanci Comarch specjalizujący się w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi w pracy księgowej oraz eksperci doradztwa podatkowego, cyberprzestępczości i marketingu. Prezentacje, w zależności o zakresu tematycznego, trwają od 15 do 50 minut.

Oglądając internetowe seminarium dowiesz się między innymi o:
  • organizacji pracy biura rachunkowego w dobie pracy zdalnej z pomocą nowoczesnych narzędzi
  • narzędziach wspierających mierzenie efektywności pracy
  • najnowszych regulacjach dotyczących przepisów prawnych
  • działaniach biura w zakresie marketingu internetowego
  • sposobach zapewnienia bezpieczeństwa danych

Dostęp do wszystkich materiałów z seminarium „Nowoczesne biuro rachunkowe – obsługa klientów online” jest bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych.

Wszystkie prezentacje wideo miały swoje premiery w dniach od 3 do 17 czerwca 2020.

PATRONAT MEDIALNY

online

Lista materiałów wideo

Prelegenci

Monika Zalewa Prezes Zarządu TAX Medica Księgowość dla Lekarzy

Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, studiowała także na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Biegły rewident, doradca finansowy, wieloletni główny księgowy i dyrektor finansowy. Swoją pracę zawodową rozpoczęła w 1997 r. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu prawa podatkowego, bilansowego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Wieloletni wykładowca na kursach i szkoleniach z zakresu rachunkowości i podatków. Trzykrotna laureatka konkursu Księgowy Roku. Pierwsze, wielobranżowe, biuro rachunkowe założyła i prowadzi nieprzerwanie od 2001 r. Biuro specjalistyczne powstało w 2016 r. z potrzeby rozwoju biznesowego i chęci przetestowania czegoś nowego w branży rachunkowej. Swoją współpracę z firmą COMARCH rozpoczęła w 2002 r. od pracy na programach z serii Klasyka, by w 2009 r. zmienić je na system Comarch ERP Optima.

Wojciech Ekert Księgowy/Wdrożeniowiec Biuro Rachunkowe EIP Finanse Sp. z o.o.

Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na kierunku „Finanse i rachunkowość”. Od 5 lat związany jako księgowy z firmą EIP Finase sp. z o.o. W firmie tej zajmuje się także m.in. obsługą oprogramowania Comarch, wprowadzaniem oraz wdrażaniem nowych rozwiązań usprawniających pracę biura rachunkowego. Prowadzi również praktyczne szkolenia.

Marcin Radwan Doradca podatkowy Taxpoint

Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Krakowie, studiował także na Uniwersytecie Passau w Bawarii. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym; doradztwem podatkowym zajmuje się od 2000 r. Brał udział w szeregu specjalistycznych szkoleń krajowych i zagranicznych dotyczących stosowania prawa podatkowego oraz przepisów z zakresu rachunkowości. W latach 2000 - 2007 pracował w firmach Andersen i Ernst & Young. Specjalizuje się w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Prowadzi również projekty w zakresie zarządzania ryzykiem podatkowym (m.in. tworzenie procedur podatkowych w celu ograniczenia ryzyka poniesienia odpowiedzialności finansowej). W swej karierze uczestniczył również w przeglądach podatkowych, projektach dotyczących optymalizacji podatkowej prowadzonej działalności gospodarczej i realizowanych transakcji. Doradza w kwestiach związanych z rezydencją podatkową i określaniem zobowiązań podatkowych w oparciu o przepisy umów o unikaniu podwójnego opodatkowania. Jest autorem publikacji na tematy prawno-podatkowe w specjalistycznej prasie podatkowej. Prowadzi wykłady z zakresu różnorodnych zagadnień podatkowych i praktyki prawa podatkowego w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Szczególne doświadczenie zdobył współpracując z przedstawicielami branży motoryzacyjnej.

Robert Trzeciak Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Emerytalnych i Inwestycyjnych Aviva Investors

Od ponad 18 lat związany z branżą bankową, rynkiem finansowym i kapitałowym. Pracował m.in. jako Dyrektor Centrum Finansowego i Dyrektor Regionalny. W Aviva Investors Poland TFI S.A. pracuje od 2014 roku, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż kompleksowej oferty produktów emerytalnych i inwestycyjnych dla firm i klientów indywidualnych. Specjalizuje się m.in. we wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Prowadzi wiele szkoleń dla przedsiębiorstw i biur rachunkowych, związanych z zagadnieniami PPK. Posiada bogate doświadczenie w kontaktach z klientami, co pozwala mu na znalezienie najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

Wojciech Lis Komisarz Policji

Komisarz Wojciech Lis Kierownik Sekcji Operacyjno-Rozpoznawczej Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Absolwent AGH w Krakowie kierunki: fizyka i informatyka. Od kilkunastu lat zajmujący się zwalczaniem cyberprzestępczości. Uczestnik wielu seminariów i konferencji dotyczących przedmiotowej problematyki.

Katarzyna Baranowska SEM Manager, Wiceprezes Fox Strategy

W branży SEO działa od ponad 10 lat. Pracuje z zarówno biznesami lokalnymi, jak i e-commercami. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych. Z klientami przechodzi przez cały proces pracy nad projektem – poczynając od wstępnej analizy, poprzez opracowywanie strategii, jej wdrażanie jak i wytyczanie kolejnych, rozwojowych celów. Wielbicielka otwartej i szczerej komunikacji oraz indywidualnej obsługi klienta. Od 2017 roku współwłaścicielka agencji Fox Strategy. Jako SEM Manager w Fox Strategy koordynuje i odpowiada za wszystkie działania związane z projektowaniem i prowadzeniem kampanii w wyszukiwarce Google oraz poprawą konwersji dla serwisów i sklepów internetowych. Jej zadaniem jest również promocja marki i prowadzenie działań wspierających rozwój Fox Strategy.

Katarzyna Mocio Product Manager Zintegrowanej Oferty Comarch

Od kilkunastu lat związana z branżą IT, z firmą Comarch od 2004r. Od ponad 10 lat odpowiedzialna za rozwój oraz współpracę w zakresie oferty zewnętrznych producentów sprzętu i oprogramowania dedykowanych pod aplikacje Comarch. Zarządza szerokim portfolio produktowym. Odpowiada za promocję, sprzedaż oraz szeroki konsulting w zakresie rozwiązań sprzętowych oraz licencyjnych pod roll-out jak i projekty. Zgodnie z trendami rynkowymi oraz wymaganiami biznesu rozwija również ofertę hostingową Comarch.

Urszula Kozłowska Konsultantka Comarch ERP Optima

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku Informatyka i Ekonometria specjalność: Zarządzanie informacjami. Pracę w firmie Comarch rozpoczęła w 2010 roku. Zajmuje się wsparciem merytorycznym Klientów oraz Partnerów w obrębie modułu Płace i Kadry systemu Comarch ERP Optima a także aplikacji Comarch HRM. Odpowiada także za przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu tej tematyki.

Grzegorz Korba Konsultant Comarch ERP Optima

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2008 związany ze wsparciem klientów Comarch ERP Optima, Comarch ERP Klasyka oraz Comarch ERP XT. Obecnie pełni funkcję Konsultanta/ Szkoleniowca w zakresie modułów handlowo-magazynowych Comarch ERP Optima.

Zuzanna Janicka Konsultantka Comarch ERP Optima

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W firmie pełni funkcję Szkoleniowca i zajmuje się wsparciem klientów w obrębie modułów księgowych systemów: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT i Comarch ERP Klasyka.

Aleksandra Lisińska Product Manager Comarch Cloud

Absolwentka kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz kierunku International Marketing and Sales na niemieckiej uczelni University of Applied Sciences Munester. Od 2018 roku jako Product Manager Comarch Cloud zajmuje się rozwojem produktów chmurowych: Comarch IBARD, Comarch TNA, oraz Comarch Hosting.

Jacek Krzaczek Product Manager Comarch ERP XT

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z branżą IT związany od ponad 12 lat. W swojej karierze zawodowej wdrażał i rozwijał systemy informatyczne w wielu firmach i instytucjach. Obecnie jako Product Manager zajmuje się rozwojem Comarch ERP XT – systemu do zarządzania małą firmą.

Justyna Bogaczewicz Konsultantka Comarch Business Intelligence

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gosporacze oraz Zarządzanie. Pasjonatka nowoczesnych technik zarządzania w przedsiębiorstwach. W Comarch pełni funkcję Konsultanta ds. rozwiązań Business Intelligence dla firm o zasięgu międzynarodowym.

Kamil Lisowski Product Manager Comarch Document Management System

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2015 związany z firmą Comarch. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń oraz testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (XL oraz Altum). Od 2018 odpowiedzialny za rozwój systemu Comarch DMS.

Aneta Dudziak-Gajewska Kierownik Sprzedaży MSP

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z branżą IT związana od ponad 10 lat. W Comarch odpowiedzialna za sprzedaż oprogramowania dla rynku MSP. Odpowiada również za współpracę i rozwój sieci partnerskiej Comarch w regionie południowo wschodniej Polski.

Monika Bać Specjalista ds. Sprzedaży

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z firmą Comarch związana od 2016 roku. Na początku zajmowała się wsparciem merytorycznym Klientów i Partnerów, a także przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń w obrębie modułów księgowych systemów Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XT. Aktualnie zajmuje się sprzedażą produktów chmurowych.

Nowoczesne biuro rachunkowe - obsługa klientów online

Zapisz się i uzyskaj dostęp do nagrań