O konferencji

Data: 5 - 8 listopada Miejsce: Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa

Zapraszamy na czwartą edycję konferencji poświęconej najpopularniejszemu w Polsce programowi do zarządzania firmą - "Comarch ERP Optima – Wybierz przyszłość"!

Comarch ERP Optima jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród Biur Rachunkowych
i Doradców Podatkowych.

Digitalizacja jest możliwa w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży czy wielkości. Comarch ERP Optima jest krokiem milowym w procesie transformacji cyfrowej w każdej firmie – pozwala działać  szybciej, sprawniej i bezpieczniej. Dzięki zastosowaniu poszczególnych modułów, pozwala  wygodnie kontrolować kluczowe procesy w firmie, miedzy innymi w obszarach takich jak handel, magazyn, kadry
i płace
.

Podczas konferencji kompleksowo zaprezentujemy nowe produkty: Comarch OCR i Comarch PPK. Przedstawimy Państwu kierunek rozwoju Comarch ERP Optima pod kątem integracji z bankami oraz w kontekście licznych zmian w przepisach, na które każdy przedsiębiorca powinien być przygotowany.

Jednym z wielu atutów oprogramowania jest jego zgodność z obowiązującymi przepisami prawno-podatkowymi, nad którą czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców.

Skupimy się na kluczowych dla przedsiębiorcy zagadnieniach prawnych, których wdrożenie zaplanowano na drugą połowę 2019 roku - PPK, nowe matryce VAT i urządzenia fiskalne online, zniżki w podatkach (PIT zerowy) i obniżka PIT do 17%, mechanizm podzielonej płatności i nowy rejestr podatników VAT.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji? Spotkanie pozwoli Państwu:

  • uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące pracy w systemie spotkać  twórców systemu Comarch ERP Optima i porozmawiać z nimi w specjalnie wyznaczonej Strefie Eksperta
  • porównać swoje doświadczenia z pracy w systemie z doświadczeniami innych użytkowników
  • wysłuchać prezentacji kompleksowo przedstawiających system i sposoby jego wykorzystania w firmie - przygotowaliśmy merytoryczną i praktyczną agendę w oparciu o realne potrzeby przedsiębiorców – naszych Klientów.

Spotkanie ma charakter bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona!

UWAGA - z uwagi na wyczerpanie ilości miejsc, zakończyła się rejestracja na konferencję w Krakowie.

Sponsor:

Listopad

5-8

Agenda

Tomasz Homel Dyrektor Business Unit MSP i Internet Comarch S.A.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie w 2000 roku uzyskał tytuł magistra inżyniera na wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Od 2000 roku związany z produkcją systemów do zarządzania Comarch ERP Optima i Comarch ERP Klasyka, najpierw jako konsultant, następnie jako projektant i dyrektor zespołu wsparcia Klientów. Obecnie w firmie Comarch pełni funkcję Dyrektora Business Unit MSP i Internet, odpowiedzialnego za produkcję systemu Comarch ERP Optima oraz funkcje prezesa w spółce iComarch24 SA, zajmującej się wytwarzaniem usług internetowych związanych z zarządzaniem i księgowością dla małych i średnich firm.

Urszula Kozłowska Konsultantka Comarch ERP Optima

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku Informatyka i Ekonometria specjalność: Zarządzanie informacjami. Pracę w firmie Comarch rozpoczęła w 2010 roku. Zajmuje się wsparciem merytorycznym Klientów oraz Partnerów w obrębie modułu Płace i Kadry systemu Comarch ERP Optima a także aplikacji Comarch HRM. Odpowiada także za przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu tej tematyki.

Aleksandra Lisińska Product Manager Comarch Cloud

Absolwentka kierunku International Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, oraz kierunku International Marketing and Sales na niemieckiej uczelni University of Applied Sciences Munester. Od 2018 roku jako Product Manager Comarch Cloud zajmuje się rozwojem produktów chmurowych: Comarch IBARD, Comarch TNA, oraz Comarch Hosting.

Kamil Lisowski Product Manager Comarch DMS

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2015 związany z firmą Comarch. Na początku zajmował się wsparciem klientów, prowadzeniem szkoleń oraz testowaniem oprogramowania dla sektora MSP (Optima, Klasyka, XT). Aktualnie pracuje w dziale konsultingu ERP, w ramach którego prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP (XL oraz Altum). Od 2018 odpowiedzialny za rozwój systemu Comarch DMS.

Grzegorz Siwiecki Kierownik Comarch e-Sklep

Na początku przygody z Comarchem specjalizował się w tematyce magazynowo – handlowej jako konsultant CDN OPT!MA. W 2008 podjął się nowej przygody i rozpoczął prace nad produktem Comarch e-Sklep, wszystko.pl. Aktualnie odpowiada za rozwój i wytwarzanie nowych wersji rozwiązań e-Commerce.

Grzegorz Korba Konsultant Comarch ERP Optima

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2008 związany ze wsparciem klientów Comarch ERP Optima, Comarch ERP Klasyka oraz Comarch ERP XT. Obecnie pełni funkcję Konsultanta/ Szkoleniowca w zakresie modułów handlowo-magazynowych Comarch ERP Optima.

Zuzanna Janicka Konsultantka Comarch ERP Optima

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W firmie pełni funkcję Szkoleniowca i zajmuje się wsparciem klientów w obrębie modułów księgowych systemów: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT i Comarch ERP Klasyka.

Marcin Radwan TAX PARTNER

Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Krakowie, studiował także na Uniwersytecie Passau w Bawarii. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym; doradztwem podatkowym zajmuje się od 2000 r. Brał udział w szeregu specjalistycznych szkoleń krajowych i zagranicznych dotyczących stosowania prawa podatkowego oraz przepisów z zakresu rachunkowości. W latach 2000 - 2007 pracował w firmach Andersen i Ernst & Young. Specjalizuje się w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Prowadzi również projekty w zakresie zarządzania ryzykiem podatkowym (m.in. tworzenie procedur podatkowych w celu ograniczenia ryzyka poniesienia odpowiedzialności finansowej). W swej karierze uczestniczył również w przeglądach podatkowych, projektach dotyczących optymalizacji podatkowej prowadzonej działalności gospodarczej i realizowanych transakcji. Doradza w kwestiach związanych z rezydencją podatkową i określaniem zobowiązań podatkowych w oparciu o przepisy umów o unikaniu podwójnego opodatkowania. Jest autorem publikacji na tematy prawno-podatkowe w specjalistycznej prasie podatkowej. Prowadzi wykłady z zakresu różnorodnych zagadnień podatkowych i praktyki prawa podatkowego w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Szczególne doświadczenie zdobył współpracując z przedstawicielami branży motoryzacyjnej.

Jacek Krzaczek Product Manager Comarch ERP XT

Absolwent Zarządzania i Marketingu na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z branżą IT związany od ponad 12 lat. W swojej karierze zawodowej wdrażał i rozwijał systemy informatyczne w wielu firmach i instytucjach. Obecnie jako Product Manager zajmuje się rozwojem Comarch ERP XT – systemu do zarządzania małą firmą.

Justyna Bogaczewicz Konsultantka Comarch Business Intelligence

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gosporacze oraz Zarządzanie. Pasjonatka nowoczesnych technik zarządzania w przedsiębiorstwach. W Comarch pełni funkcję Konsultatna ds. rozwiązań Business Intelligence dla firm o zasięgu międzynarodowym.

Lokalizacje